Zaprawa uszczelniająca Ceresit CR 166 – co warto o niej wiedzieć

Niezawodna zaprawa uszczelniająca Ceresit CR 166 wykorzystywana jest przede wszystkim do przeciwwilgociowego i przeciwwodnego uszczelniania niezasolonych podłoży (głównie mineralnych). Zaprawę można śmiało stosować zarówno na zewnątrz, jak i również wewnątrz budynków. Materiał ten doskonale poradzi sobie nie tylko z podłożami odkształcalnymi, ale również z podłożami nieodkształcalnymi.


Gdzie można wykorzystać Ceresit CR 166 ?

Oryginalna zaprawa uszczelniająca Ceresit CR 166 doskonale nadaje się do tarasów, balkonów i pomieszczeń mokrych. Jest to najlepszy materiał do wszystkich konstrukcji zagłębionych w gruncie oraz do zbiorników w oczyszczalniach komunalnych. Ceresit CR 166 przez profesjonalne firmy bardzo często wykorzystywany jest do uszczelniania basenów, szamb i różnorodnych zbiorników na wodę.

Co warto wiedzieć o zaprawie Ceresit CR 166 ?

Zaprawa Ceresit CR 166 charakteryzuje się doskonałą odpornością na parcie negatywne. Materiał ten zapewnia krycie rys o szerokości do 1 mm. Warto wspomnieć także i o tym, że Ceresit CR 166 skutecznie opóźnia proces karbonizacji, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę antykorozyjną. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że na zaprawie uszczelniającej można bezpośrednio wykonywać posadzki oraz tynki, które w swoim składzie nie zawierają gipsu.

Sprawdź najniższą cenę – https://budujmy.eu/pl/products/ceresit-cr-166-elastyczna-powloka-wodoszczelna-dwuskladnikowa-8-l-24-kg-194.html